Buki News - lipiec 2017 #1

Witam w pierwszych lipcowych newsach, wakacje trwają w najlepsze, ale na szczęście ciekawych informacji nam nie zabrakło. 

Po pierwsze: Nanatsu no Taizai otrzyma grę akcji na PS4 o nazwie ''The Seven Deadly Sins: The Britannian Traveler''. Nintendo powinno być zadowolone, ponieważ w samej Japonii znalazło się ponad milion chętnych do kupna Switcha.

A skoro o Nintendo mowa to wydadzą 29 września SNES Classic Edition. Do miniaturowej wersji starej konsoli dołączone będzie 21 gier, między innymi Star Fox, Final Fantasy III, Mega Man X czy Contra III: The Alien Wars. Konsola ma kosztować około 80 dolarów.

Netflix udostępnił plakat i nowy trailer filmu Death Note, który wywołał trochę kontrowersji. Dlaczego? Dowiecie się tego z mojego filmu, zapraszam:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze