Buki News - Kwiecień #3

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Maj 2017
  • Komentuj 5
W tym odcinku Buki News zrobiło się bardzo filmowo. Kolejna produkcja na miarę oscarowego Spirited Away podbija nie tylko wschód, ale też serca zachodnich krytyków i miłośników animacji. Film Your Name., znany też pod nazwą Kimi no Na wa., zarobił w USA i Kanadzie ponad 4 miliony dolarów w ciągu 3 tygodni od premiery. Film w reżyserii Makoto Shinkai, zdobył też nagrodę Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Los Angeles (LAFCA).

Kimi no Na wa zbiera niesamowicie dobre recenzje.

Kimi no Na wa zbiera niesamowicie dobre recenzje.

Z filmu dowiecie się również o tym, że: - Producent Netflixowego Death Note odpowiada na zarzuty whitewashingu aktorów. - Komiks Dragon Ball Super zostanie wydany w Polsce w 2018 roku. - Atlus zarejestrował nowe domeny, które mogą zwiastować kolejne części cyklu Persona. Po więcej newsów związanych z mangą i anime zapraszam na kanał Bukiego, który znajdziecie TUTAJ.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze