Buki News - Czerwiec #3

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 19 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Ubisoft robi Mario+Rabbids Kingdome Battle, Square Enix chce żebyśmy łowili ryby w VR, a Nintendo tworzy pokemonową grę RPG przeznaczoną na Switcha. Działo się na E3. 

Co do tegorocznego E3 można mieć różne opinie, ale akurat gier pochodzących z kraju Kwitnącej Wiśni nie zabrakło. Mówiłem już o Dragon Ball FighrterZ, ale bijatyka od Arc System Works to nie jedyna ciekawa propozycja Japończyków. 

Shadow of the Collosus powróci w przyszłym roku

Bandai Namco pokazuje kolejny trailer Code Vain, gry osadzonej w postapokaliptycznym świecie, która pojawi się na rynku w przyszłym roku. Szybciej będziemy mogli spróbować swoich sił w Xenoblades Chronicles 2, które pojawi się pod koniec 2017 roku, trailer jednak trochę rozczarowuje. 

Sony pokazało remake Shadow of the Collosus, hitowej gry z 2005 roku wydanej jeszcze na PS2, którego premiera planowana jest na 2018 rok. Co jeszcze ciekawego działo się w świecie mangi i anime? Zapraszam na mój materiał!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze