Buki news - czerwiec #2

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 12 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Dzisiejszy odcinek moich newsów zdominowany jest ogłoszeniami związanymi z filmowymi i serialowymi adaptacjami mang i anime!

Ogłoszono amerykański serial Cowboy Bebop. Reżyser Doug Liman opowiedział nam co nieco o sequelu filmu ''Na skraju jutra'' opisując elementy, które na pewno będą zawarte w filmie.

Wojownicy Z zmierzą się w starciach 3vs3

Dział gier także nie zawodzi! Ogłoszono kolejną grę Dragon Ball, która tym razem nie będzie trójwymiarową produkcją skupiającą się na casualowym graniu. Arc System Works pracuje właśnie nad Dragon Ball FighterZ, wymagającej bijatyce zrobionej w klasycznym stylu (zwanym także 2.5D).

Wypuszczono nowe trailery filmowej adaptacji popularnego komiksu Tokyo Ghoul oraz kultowej dla Japonii mangi JoJo Blizzard Adventure. Jeden z nich wygląda całkiem dobrze, który? Tego dowiecie się z nowego odcinka Buki News!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze