Buki News - czerwiec 17

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 05 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Pierwsze czerwcowe newsy przynoszą całkiem sporo ciekawych informacji, z których zadowoleni będą zarówno fani mang i anime oraz gracze! Zapraszam na materiał!

Zaczynamy od gorącego ostatnimi czasu tematu Netflixa. Nie, tym razem nie chodzi o Wiedźmina, ale o pierwszy trailer serialowej Castlevanii, która swoją premierę będzie miała 7. lipca. Jeśli o sztuce filmowej mówimy - producent pełnometrażowych Resident Evil chciałby, żeby seria wróciła na ekrany kin.

Nie zabrakło też kilku bardzo ważnych, z punktu widzenia graczy, informacji. Szef Square Enix powiedział, że remake Final Fantasy VII oraz Kingdom Hearts III ukażą się na rynku w ciągu trzech najbliższych lat. 

Kilka słów o Switch Online powiedziało również Nintendo. Okazuje się, że usługa ruszy dopiero w przyszłym roku i umożliwi nam grę w klasyczne tytuły Japończyków - choćby oczywiście Mario. Cena też nie powinna zwalać z nóg - miesięczna subskrypcja będzie kosztować cztery dolary, trzymiesięczna osiem, a roczna 20.

Więcej dowiecie się oglądając mój materiał!

Fani FF VII jeszcze poczekają, ale się doczekają

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze