Borderlands 3 i Epic Games Store. Co ich łączy?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Kwiecień 2019
  • Komentuj 1

Ajajaj, a to się porobiło. Ledwo co w sobotę na streamie rozmawialiśmy z Michałem na temat wyłączności Epica, kiedy to strasznie mi płakał, że umrze jeśli ten sam los spotka Borderlands 3, a tu cztery dni później nagle słowo faktem się stało, i Borderlands trafia na kilkumiesięczną wyłączność dla Epic Games Store.  

Podczas prima aprilisowego żartu wytypowałam datę premiery na 16 września. Mocno się nie pomyliłam, bo Gearbox zapowiedział, że gra pojawi się trzy dni wcześniej, czyli 13 września. Nie dla wszystkich oczywiście. Zagorzali Steamowcy Borderlands 3 zobaczą dopiero w kwietniu 2020 roku.

Na pocieszenie ''boska okładka'' :D

Randy Pitchford z Gearbox Software uprzedził jednak kierowane pod adresem firmy hejty i zapowiedział, że wszystkie sprawy związane z procesem wydawniczym powinniśmy kierować w stronę 2k/Take Two. 

Pojawiły się również 3 wersje cenowe za 80, 100 i 250 dolarów. Za podstawkę zapłacimy więc ponad 250zł. Drogo. W zamian dostaniemy jednak lokalnego coopa i tryb cross-platformowy. Będzie grane?

[Źródło:ppe.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze