War Thunder wkracza w erę wojny elektronicznej

war-thunder-wkracza-w-ere-wojny-elektronicznej

Gaijin Entertainment ogłasza premierę „Heavy Cavalry” – nowej aktualizacji zawartości do wojskowej gry akcji War Thunder. Aktualizacja wprowadza dziesiątki nowych pojazdów naziemnych, samolotów i okrętów, w tym czołgi podstawowe M1A2 SEP v3 i Т-90M Arena-M, a także pociski przeciwradarowe i środki wsparcia elektronicznego, które wzbogacają bitwy mieszane na wysokich erach. Dodano też nowe maszyny dla wielu krajów, w tym indonezyjski Leopard 2RI, argentyński IA 58A Pucará i serbski J-22M1A Orao. Wzbogacono też bitwy morskie – do floty dołączył niemiecki okręt wojenny „Admiral Scheer”.

War Thunder wkracza w erę wojny elektronicznej

Jedną z głównych nowości w aktualizacji „Heavy Cavalry” jest pojawienie się pocisków przeciwradarowych i środków wsparcia elektronicznego. Te nowe narzędzia dają pilotom specjalistyczny sposób na zwalczanie systemów obrony powietrznej z radarem. Pociski przeciwpradarowe są zaprojektowane tak, by wykrywać emisje radarowe wroga i samoczynnie kierować się w stronę źródła, podczas gdy sprzęt ESM pomaga pilotom lokalizować źródła sygnałów, wybierać cele i naprowadzać pociski. W pierwszej fali dostępne są takie pociski jak AGM-88 HARM, AS-37 ARMAT, ALARM, YJ-91, CM-102, LD-10 oraz radzieckie pociski z rodziny Ch, w tym model z silnikiem strumieniowym.

Fani lotnictwa mogą teraz wsiąść za stery IA 58A Pucará – argentyńskiego samolotu zaprojektowanego i wyprodukowanego w kraju, który po raz pierwszy pojawia się w War Thunder. Ten kompaktowy, dwusilnikowy samolot turbośmigłowy do ataków na cele naziemne łączy w sobie działka 20 mm, karabiny maszynowe, bomby, rakiety, a nawet torpedy. Chociaż Pucará nie jest szybki, to jest zwinny, responsywny i świetnie nadaje się do bliskiego wsparcia powietrznego, zwłaszcza w bitwach lądowych, gdzie jego uzbrojenie podwieszane można wykorzystać przeciwko szerokiej gamie celów.

Aktualizacja „Heavy Cavalry” dodaje też J-22M1A Orao – serbski odrzutowy samolot szturmowy, który pojawia się w drzewku ZSRR/Rosji. Orao łączy w sobie solidną prędkość i sterowność z kierowaną bronią powietrze-ziemia, w tym pociskami GROM-B, SLAGR M-16D oraz pociskami manewrującymi Kosava 3. Jego system ostrzegania przed namierzeniem radarowym i duży zapas środków zakłócających sprawiają, że jest to inteligentny i wytrzymały samolot szturmowy dla pilotów, którzy wolą precyzyjne uderzenia i niebezpieczne loty na niskim pułapie.

Więcej informacji o aktualizacji „Heavy Cavalry” znajdziesz na oficjalnej stronie War Thunder.

Podobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Patryk "PefriX" Manelski
Patryk "PefriX" Manelski Autor artykułu

Samozwańczy specjalista od MMO, który w wolnym czasie uprawia cyfrowe pomidory w grach farmerskich. Pałęta się po różnych odmętach Internetu.

chat 0 Komentarzy

Podobne artykuły

Korzystając ze strony zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji.