Biznes Magicznych Eliksirów czeka!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Wrzesień 2021
  • Komentuj 0

Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Snowhound Games prezentują symulator zarządzania biznesem, który wprowadzi nieco magii do życia graczy. Potion Tycoon pozwoli zarządzać własnym sklepem z magicznymi miksturami, odkrywać przepisy, zabezpieczać zasoby, mieszać eliksiry, a także budować i optymalizować linie produkcyjne, a wszystko to by stać się magnatem rynku magicznych eliksirów. Gra trafi do Steam Early Access na początku 2022 roku.

Miksturki, wszędzie miksturki!

Potion Tycoon to magiczne podejście do gatunku symulacji zarządzania. Gracze dostaną możliwość otworzenia swojego własnego sklepu z miksturami w pięknym, ręcznie rysowanym świecie 2D i postarają się zostać najbardziej utytułowanym wytwórcą magicznych mikstur w królestwie. By osiągnąć cel, muszą zarządzać wszystkimi aspektami biznesu mieszania mikstur:

  • Eksperymentować z różnymi przepisami, od mieszanin leczących po mikstury przywołania, rywalizować o zasoby lub hodować własne magiczne rośliny i grzyby, a także optymalizować linie produkcyjne.
  • Rozwijać swój biznes, zatrudniając nowych pracowników i badając nowe mikstury i maszyny. Po skonfigurowaniu wyrafinowanego, wielkoskalowego zakładu warzenia eliksirów, nie pozostanie nic poza napawaniem się widokiem sklepu działającego jak dobrze naoliwiona maszyna.

Wydajność to nie wszystko, odnoszący sukcesy sklep musi budować markę, aby się rozwijać. Gracze muszą zachwycić swoich klientów, wyszukując nowe meble i tworząc najpiękniejszą witrynę sklepową z najbardziej ekskluzywnymi trunkami. Wykwintny sklep może nawet przyciągnąć VIP-ów, a specjalne umowy mogą zdziałać cuda dla rozwijającej się firmy - ale upewnij się, że spełniasz ich prośby, w przeciwnym razie mogą zrujnować reputację Twojego interesu!

Więcej informacji dostępne jest na steamowej stronie Potion Tycoon.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze