Bijatyka League of Legends? Tak, ale nieprędko!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Pierwsze analizy z 2019 roku pokazały Riot Games potencjalne kierunki rozwoju bijatyki umiejscowionej w świecie League of Legends. Projekt L jest wciąż w fazie analiz i rozwoju: to etap powstawania gry, na którym twórcy badają różne opcje i szukamy tego, co jest atrakcyjne. Dzisiaj mogę nam jedynie powiedzieć, że ich poszukiwania przyniosły efekty i uzyskali projekt, z którego wszyscy są naprawdę zadowoleni!

Bijatyka League of Legends nie wyjdzie ani w 2021, ani w 2022 roku

Mimo wszystko prace nad grą wciąż trwają i ta nie zostanie wydana ani w 2021, ani w 2022 roku. Celem jest stworzenie bijatyki o superwysokiej jakości, w którą wielbiciele tego gatunku będą mogli grać przez wiele kolejnych lat, czy nawet dekad, nie mając wrażenia, że marnują czas. Osiągnięcie tego efektu wymaga czasu, bo Riot nie zamierza robić niczego w pośpiechu.

Projekt L będzie bijatyką w stylu „tag team”, w której gracz tworzy i prowadzi do walki drużynę złożoną z dwóch bohaterów.  Kiedy będzie można zagrać?

„Mamy już zatwierdzoną większość rzeczy, które tworzą grę (podstawy rozgrywki, sterowanie, styl grafiki itd.), ale wciąż pozostają do dopracowania sprawy takie jak skład bohaterów, projekty etapów, dodatkowe menu i interfejs użytkownika, system rankingowy i wiele innych elementów.”

Więcej szczegółów na temat Projekt L otrzymamy na początku drugiej połowy 2022 roku. Ktoś z Was jest w ogóle zainteresowany tą bijatyką ze świata League of Legends? P.S. Arcane otrzyma drugi sezon! Ale również nie w 2022 roku...

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze