Beta wystartowała, ale...

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Wrzesień 2016
  • Komentuj 0

To będzie naprawdę dobra gra!

To będzie naprawdę dobra gra!

Insiderzy od wtorkowego popołudnia, reszta od wczoraj - długo wyczekiwana beta Battlefielda I w końcu jest dostępna. Niestety, nie bez problemów, ale nie z winy EA.
Jeśli wczoraj wieczorem mieliście problemy z podłączeniem się do bety to nie utyskujcie ani na DICE ani na Elektroników. Za wszystkim stoi grupa PoodleCorp, której ambicją jest pokazać, że ''mogą''. Zresztą takich zachowań będzie niestety w sieci przybywać. Problemy z podłączeniem do serwerów EA mieli zarówno gracze na PC i konsolach. Electronic Arts nie podzieliło się informacjami co do sposobu ataku, ale niemal na pewno był do dobrze znany DDoS. Polega on na zalaniu serwerów EA milionami zapytań przez co nie mogły działać poprawnie. Efekt? Sporo frustracji wśród graczy i taki oto komunikat: CrNZBGTW8AAB5b4 Ale może dość o dzieciakach ze zbyt szybkim internetem. Pomijając problem DDoSa, beta trzyma bardzo wysoki poziom. DICE udostępniło w niej jedną pustynną mapę oraz dwa tryby: klasyczny podbój oraz szturm. Beta to także okazja do wypróbowania klas elitarnych, oraz przeprowadzenia końskiej szarży! Satysfakcja z usiekania kogoś mieczem w pełnym galopie jest nie od opisania, możecie mi wierzyć. Nie mieliście jeszcze okazji wypróbować? To nie ma na co czekać, EA zapowiada, że jest to jedyna okazja, żeby w Battlefielda I zagrać przed premierą przewidzianą na 21 października. Zresztą co ja będę pisał, posłuchajcie lepiej Kromki:
[źródło: twitter.com, gamerant.com, polygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze