Beta Quake Champions

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 08 Marzec 2017
  • Komentuj 1

Rocket launcher, railgun i lightning gun... starzy dobrzy znajomi ;-)

Rocket launcher, railgun i lightning gun... starzy dobrzy znajomi ;-)

Bethesda Softworks zaprasza na zamknięta bętę Quake Champions. Krótki film na temat mającego nadejść shootera tryska krwią i adrenaliną. Aby zgłosić się na betę, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę Quake Champions oraz wypełnić wniosek. Dziś, zapewne z okazji Dnia Kobiet, pojawi się krótka zapowiedź niebieskowłosej Nix, określonej mianem Phantom Agent. Opisana jest jako szybka wojowniczka, bazująca raczej na zręczności niż sile. Natomiast jutro obejrzymy arenę Krwawe Przymierze. Beta ruszy w ciągu kilku następnych tygodni, ale podejrzewam, że wielbiciele legendy już szturmują stronę podaniami do bety. Quake Champions powstaje w studiu id Software na silniku id Tech 6. Pierwsze informacje o grze pojawiły się w czerwcu 2016 roku. Niestety, nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie premiera. Z potwierdzonych platform wymieniony jest PC. Twórcy obiecują prawdziwe wyzwanie dla profesjonalnych graczy oraz 120 klatek na sekundę. A oto film zapowiadający betę:
Przy okazji Dnia Kobiet Redakcja Ja, Rock! składa wszystkim Larom, Aloyom, Smugom, Bayonettom, Tifom, Ellie, Sarom, Trishom, Mirandom, Zeldom, Sylvanom, Cortanom wszystkiego najlepszego! Aha, GlaDOS też przesyłamy kwiaty. [Źródła: gamebomb.ru, polygon.com, pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze