Battlefront II już do ogrania

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Listopad 2017
  • Komentuj 1

Jeśli kogoś z Was już rączki świerzbią, żeby zagrać w Star Wars Battlefront II to jest na to sposób. W ramach Origin Access na PC i EA Access na Xboxie One Elektronicy udostępniają 10-cio godzinnego triala.

Battlefront II już gotowy do gry

Dopiero w przyszły piątek, 17 listopada, druga część gwiezdowojennego shootera od DICE oficjalnie pojawi się na rynku. Względem swojej poprzedniczki gra ma dostać znacznie więcej zawartości oraz kampanię dla pojedynczego gracza, ale po drodze nie obyło się bez kontrowersji. Chodzi oczywiście o te sławne dziś skrzynki z lootem, których zdobycie (czytaj: zakup za dodatkowe pieniądze) był wymagany jeśli myśleliście o jakimkolwiek progresie. Na szczęście EA usłyszało krzyki niezadowolenia i nieco system skrzynek zmieniło.

Zostawmy jednak próby zgarnięcia kasy z mikropłatności, a skoncentrujmy się na trialu. Podobnie jak w przypadku Battlefielda I i innych ważnych tytułów spod znaku EA, możliwe jest zagranie w Star Wars Battlefront II na długo przed premierą. Wystarczy wykupić abonament w ramach usługi Origin/EA Access i uzyskacie dostęp do 10-cio godzinnego trial gry DICE. Koszt takiej przyjemności? Niewielki, bo raptem 14,99 PLN za miesiąc, a obok triala nowego Battlefronta przez ten czas możecie dodatkowo ogrywać jeszcze 75 innych gier dostępnych w skarbcu Elektroników. 

Witamy panią Iden Versio, dowódcę imperialnego Oddziału Inferno

Jeśli zdecydujecie się wypróbowanie  drugiego Battlefronta to lepiej szykujcie sobie miejsce na dysku - zarówno w przypadku PC jak i Xboxa One musicie przygotować nieco ponad 50 GB wolnego miejsca. Wychodzi tak dużo, bo trial to niemal pełnoprawna gra - można strzelać do innych graczy na wszystkich mapach i we wszystkich trybach oferowanych przez tryb multi, a fani singla będą mogli sprawdzić kilka pierwszych misji z kampanii. 

Dodajmy jeszcze do tego, że jeśli jesteście abonentem EA/Origin Access, to grę kupicie w oficjalnym sklepie o 10% taniej (czyli zwraca Wam się koszt inwestycji za miesiąc abonamentu), a wszystkie osiągnięte przez Was postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. 

[źródło: origin.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze