Battlefront 2 pokazuje karty

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

To jak będą wyglądały mikropłatności i system rozwoju postaci wiemy dzięki serii sponsorowanych przez EA filmów na YouTube'owym  kanale BattlefrontUpdates.

Zacznijmy od tych dobrych wiadomości - w Battlefront 2 nie będzie season passa, a wszystkie tryby, mapy i bohaterowie będą dostępni za darmo. To już wiedzieliśmy, ale EA nie byłoby sobą gdyby nie starała się powetować sobie strat związanych ze zniknięciem wersji premium. W grze pojawią się więc mikropłatności, za które będziemy mogli kupić skrzynki z lootem.

Brzmi znajomo? Blizzard? Overwatch? Tak, tyle że z jednym małe ''ale''. Podczas gdy w shooterze Blizzarda loot jaki znajdziemy w skrzyniach jest czysto kosmetyczny, tak w przypadku Battlefronta sprawa ma się zupełnie inaczej, bo skrzynki będą podstawowym mechanizmem rozwoju naszej postaci. To właśnie w nich znajdziemy różnego rodzaju bonusy i nowe wyposażenie.

W skrzyniach znajdować się będą tzw. Gwiezdne Karty dzielące się na pięć poziomów - od zwykłych po legendarne. Każdą z kart będzie jeszcze można dodatkowo ulepszać dzięki specjalnym częściom, które także znajdziemy w skrzyniach. Same skrzynie można zdobyć w dwojaki sposób - wydając na nie zarobione w grze kredyty, lub płacąc po prostu gotówką.

Ci, którzy zdecydują się na zakup skrzynek będą mieli zbytnią przewagę? Jeśli tak to minimalną i na krótką metę, bo wygląda na to, że pomyślano i o tym. Autor materiału na BattlefrontUpdates mówi, że ogromnej różnicy w mocy zwykłego i legendarnego przedmiotu nie będzie.

I teraz rzecz wydaje się najważniejsza - wszystko o czym mówią filmy może się jeszcze zmienić, bo omówienie było robione na podstawie wersji alfa. A kiedy już przy alfie jesteśmy... zgłaszaliście się może do DICE prosząc o dostęp? Bo forumowicze na neogaf.com piszą, że kilku z nich dostało już zaproszenie do testów. 

Jeśli dostępu nie dostaliście, to nie ma na razie co załamywać rąk. Gdzieś przed premierą, planowaną na 17 listopada, odbędzie się otwarta beta Battlefronta. Wtedy każdy na własnej skórze przekona się jak dokładnie działa gotowy już system.

[źródło: BattlefrontUpdates]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze