Battle royale zamiast singla w nowym CoD?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

Na wstępie zaznaczę, że na razie mówimy o niepotwierdzonych informacjach, ale bardzo wiele wskazuje na to, że tegoroczne Call of Duty: Black Ops 4 nie dostanie kampanii dla pojedynczego gracza. Zamiast tego Treyarch ma postawić na battle royale.

Zapowiada się rewolucyjny CoD?

Wieści dochodzą do nas z Kotaku oraz Polygona. Oba portale powołują się na wewnętrzne źródła u dewelopera i zgodnie twierdzą, że Call of Duty anno domini 2018 zostanie całkowicie pozbawione kampanii fabularnej. Zamiast niej mamy dostać mocno rozbudowany tryb Zombie, ale szczegółów na jego temat na razie brak.

Dlaczego Treyarch rezygnuje z kampanii single? Po pierwsze czas. Według przecieku firmie może zwyczajnie zabraknąć czasu przed premierą planowaną na 12 października na dokończenie fabuły. Po drugie: popularność battle royale. Właściwie każdy większy deweloper myśli teraz nad tym jak włożyć do swojej gry jakąś formę battle royale'a. Nie wiemy czym, jeśli czymkolwiek, battle royale w Call of Duty będzie różnił się od tego z Fortnite'a i PUBGa, ale wiemy, że zaprojektuje go studio Raven Software (Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Call of Duty: Ghosts, Call of Duty: Modern Warfare 3).

Za miesiąc dowiemy się szczegółów

Jeśli, tak jak ja, jesteście zaintrygowani to na jakieś potwierdzenie musicie poczekać do 17 maja, kiedy to Activision planuje oficjalną prezentację nowego Call of Duty. Firma zdążyła też już odpowiedzieć na rewelacje Polygona, ale na pewno domyślacie się stylu odpowiedzi:

Nie komentujemy plotek i spekulacji. Nie możemy się doczekać prezentacji Black Ops 4 17 maja

[źródło: kotaku.com, polygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze