Ba Yek głównym bohaterem AC?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 31 Maj 2017
  • Komentuj 4

W Assassin's Creed: Origins wcielimy się w asasyna imieniem Ba Yek. Tak przynajmniej wynika z obrazka na koszulce jaką próbował sprzedawać włoski oddział GameStop.

Przeciek można traktować jako bajki (see what I did there?) ?

W takim tempie wycieków Ubi niedługo będzie mogło darować sobie organizowanie oficjalnej prezentacj nowego Assassin's Creed, bo właściwie wszystko co istotne już dawno trafi do sieci.

Choć oficjalnie o grze jeszcze praktycznie nic nie wiadomo, to ilość informacji jaka trafiła do sieci jest znaczna. Znamy już tytuł i umiejscowienie akcji, a teraz jeszcze do internetu trafiło zdjęcie koszulki, która ujawnia imię głównego bohatera gry.

Witamy bohatera Origins?

A będzie nim facet o imieniu Ba Yek. Tak przynajmnniej wynika z umieszczonego na koszulce obrazka przedstawiająca rzekomo głównego bohatera egipskiego asasyna. Na grafice widzimy jak Ba Yek dzierzy w ręce łuk i tarczę, a w prawym dolnym rogu zobaczymy charakterystyczny symbol Zakonu.

Koszulkę na Twitterze skomentował Ashraf Ismail z Ubisoftu, który ma odpowiadać za stworzenie nowego Assassin's Creed:

Do startu E3 zostało 11 dni, może Ubisoftowi uda się wytrzymać do tego czasu. Szkoda by było poznać wszystkie szczegóły gry z drugiej ręki. 

[źródło: twitter.com, neogaf.com, videogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze