Army of the Dead już w sieci

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Lipiec 2017
  • Komentuj 1

Cztery dni przed oficjalną prezentacją do sieci trafił zwiastun trybu zombie jaki pojawi się w Call of Duty: WWII. Szykuje się prawdziwy dreszczowiec?

Zombie w Call od Duty to już właściwie tradycja, ale o ile w poprzednich grach były traktowanie nieco z przymrużeniem oka, to w najnowszym CoD sprawy będą miały się zgoła inaczej. Zobaczcie co przygotowało dla nas Sledgehammer Games:

Są więc tajemniczne nazistowkie eksperyment, klasyczny szalony naukowiec mówiący o ''postępie'' i kilka rodzajów nieumarlaków. Niestety zbyt dużo z samej rozgrywki nie zobaczyliśmy, ale na pierwszy rzut oka widać, że autorzy celowali w dużo bardziej mroczną wizję zombie niż miało to dotychczas miejsce w Call of Duty. 

W Sledgehammer Games nie są do końca zadowoleni z wycieku, ale pozytywny odzew jaki w sieci wywołał trailer nieco ich uspokaja. Na swoim Twitterze napisali:

Z twitta wynika jeszcze jedna rzecz: prace nad trailerem jeszcze się nie skończyły. Oficjalna premiera trailera ma mieć miejsce podczas Comic-Conu w San Diego, który rozpocznie się 20 lipca. Możliwe więc, że już za cztery dni zobaczymy nieco więcej na temat trybu Army of the Dead.

Nowe Call of Duty, które po wielu latach wróci do swoich drugowojennych korzeni, swoją premierę będzie miało trzeciego listopada tego roku. Gra pokaże się na PC, PS4 i Xboxie One. 

Szykuje się najlepsze Call of Duty od lat!

[źródło: twitter.comTru1212 - YT]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze