Arcane za darmoszkę!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Wrzesień 2017
  • Komentuj 2

Od godziny 19 będziecie mogli poszerzyć swoją Steamową bibliotekę o nowy tytuł. Za totalną darmoszkę! Wiele razy ogrywaliśmy na streamach Chivalry i wiele razy wspominaliśmy o nim przy różnych okazjach. Mirage: Arcane Warfare, to również dziecko studia Torn Banner. Tytuł nie okazał się wielkim hitem, ale wart jest sprawdzenia.

Tym bardziej, że przez 24 godziny zgarnąć go możecie za darmo. Jeśli jednak nie zdążycie, nic straconego, po darmowym dniu gra przejdzie drastyczną obiżkę ceny z 27,99 euro do 9,99 euro. Warto więc skusić się na ofertę i zapoznać z Arcanem i dorzuconym w pakiecie, rewelacyjnym Chivalry.

Skąd takie cięcia? Twórcy przyznają bez bicia, Arcane sprzedał się lipnie.

''Wyniki sprzedażowe Mirage były biedne. To beznadziejne i wiemy o tym. Studio ma się dobrze i wciąż będziemy tworzyć dobre gry.'' 

Twórcy przyznają też, że żal im graczy, którzy grę kupili. Zostali sami na pustych serwerach i przykro jest patrzeć na ich rozczarowanie. Z tego też powodu studio nie chce napełniać sobie kieszeni, a wesprzeć wiernych fanów, ściagając do gry nową krew.

Od czasu naszych testów tytułu, do gry trafiły nowe mapy i postacie, które chętnie przetestujemy. Pamiętajcie. Dzisiaj o 19 możecie dodać grę za darmo przez 24 godziny. Jeśli znajdą się chętni, to o 21 redakcja zaprasza do wspólnej gry. :)

[Źródło: steamcommunity.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze