Anthem stawia na grafikę

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Styczeń 2019
  • Komentuj 18

BioWare bardzo chce, żeby Anthem okazał się wyjatkowym sukcesem. Pracują nad wyglądem gry i faktycznie fragmenty gry prezentują się obłędnie. Niestety, chociaż udostępnione niedawno wymagania systemowe dla PC nie są szalenie porażające, to już z konsolami będzie ciężko.

Anthem nie pójdzie w 60 klatkach na rozdzielczości 1080p na konsoli PS4 Pro i Xbox One X. Producent Anthema potwierdza jednak, że możemy spokojnie odpalić grę w 4K przy 30 fps.

Przy okazji z Twittera Mike'a dowiadujemy się też, że Anthem będzie miał odpalonego HDRa, a twórcy zastanawiają się również nad crossplayem między platformami. 

Przy okazji może rozważą wprowadzenie turiańskiego Javelina, którego ktoś wstawił w komentarzu do posta Michaela Gamble? Cudo!

[Źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze