Andromeda się zbroi

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Kwiecień 2017
  • Komentuj 3

Ta wojna będzie chyba trwać wiecznie

Ta wojna będzie chyba trwać wiecznie

Walka z piratami trwa! Mass Effect: Andromeda korzystało ze starej wersji zabezpieczeń Denuvo i gra została złamana w kilka dni. Wraz z nowym patchem do Andromedy weszły nowe zabezpieczenia. Wytrzymają dłużej? O najnowszym Mass Effect powiedziano już bardzo dużo i generalnie rzecz ujmując, gra nie spełniła wszystkich nadziei graczy. W swojej recenzji na temat Andromedy pisze Kamila i choć gra nie jest pozbawiona mankamentów, to na pewno nie można jej skreślać. Jak widać chętnych na grę z torrentów nie brakowało, bo piratom nieco ponad tydzień zajęło rozprawienie się z chroniącymi grę zabezpieczeniami Denuvo. Austriacka firma Denuvo, to obecnie jedno z najgłośniejszych ''nazwisk'' jeśli chodzi o walkę z piratami. Jakiś czas temu ich zabezpieczenia nie dały szans chińskim crackerom, którzy zapowiadali nawet, że przez Austriaków piractwo zniknie w ogóle. Ale jak to bywa w odwiecznej walce zbroi z orężem, to zawsze oręż ma ostatecznie większe szanse na zwycięstwo. Tak też było w przypadku Denuvo, którego zbroja była powoli, ale nieustająco kruszona i ostatecznie, tak jak w przypadku Andromedy, musiała się poddać pod naporem piratów.

Piraci w wersję po patchu nie zagrają

Piraci w wersję po patchu nie zagrają

Dsogaming.com podaje, że BioWare nie skończył walki z nieuczciwymi graczami. Przy okazji ostatniego patcha, oprócz poprawy najbardziej denerwujących graczy elementów gry, zaimplementowano także nową wersję zabezpieczeń Denuvo. Obok Andromedy z nowego Denuvo korzystają jeszcze 2Dark, Dead Rising 4 oraz Nier: Automata, które na razie nie zostały złamane. Pytanie tylko, jak długo zajmie piratom obejście oprogramowania Austriaków i ile czas zajmie Denuvo wypuszczenie kolejnej wersji swoich zabezpieczeń? Czekamy, aż historia znowu się powtórzy? [źródło: dsogaming.com, thetech52.com, gamereactor.eu]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze