Ancient Farm na pierwszym zwiastunie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Fani gier rolniczych mogą szykować się na zamianę nowoczesnych traktorów i kombajnów na dużo bardziej prymitywne narzędzia. Na PC zmierza Ancient Farm, symulator rolnika i hodowcy z czasów antycznych. Jak zapowiada UF Games S.A., rozgrywka w Ancient Farm będzie zróżnicowana i realistycznie oddająca rzeczywistość antycznych rolników. Data premiery Ancient Farm ma zostać określona w późniejszym czasie.

Ancient Farm na pierwszym zwiastunie

W Ancient Farm gracz wciela się w starożytnego rolnika, który rozpoczyna od niewielkiego skrawka ziemi, ale w perspektywie ma zostanie rolniczym potentatem. Tytuł oferuje widok z perspektywy pierwszej osoby, a gra jest nastawiona na jednoosobową rozgrywkę.

Jak zapowiada UF Games S.A., Ancient Farm w realistyczny sposób przedstawi realia rolnictwa w świecie antycznym. Gracze dostaną do zagospodarowania zróżnicowane i dzikie obszary, które będzie trzeba odpowiednio przygotować – wykarczować, a dopiero potem obsiać i zebrać plony. Duże znaczenie odgrywać mają też aspekty ekonomiczne i efektywne wykorzystywanie pozyskiwanych surowców, przy jednoczesnym dbaniu o infrastrukturę. Zdobyte środki można będzie z kolei przeznaczać na dalszą ekspansję i rozwój gospodarstwa.

W Ancient Farm fani rolniczych symulatorów dostaną do swojej dyspozycji szeroki wachlarz narzędzi, roślin i zwierząt hodowlanych. Rozgrywka ma obejmować cały szereg typowych dla antycznego rolnictwa aktywności, w tym np. przetwarzanie zboża na mąkę przy zastosowaniu starożytnych technik, kopanie rowów doprowadzających wodę czy konstruowanie budynków gospodarczych z wykorzystaniem pozyskanych surowców.

Data premiery Ancient Farm na PC (Steam) ma zostać określona w późniejszym czasie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze