Amazon Games wyda Throne and Liberty

Amazon Games i NCSOFT ogłosiły umowę dotyczącą wprowadzenia THRONE AND LIBERTY, gry przeznaczonej dla fanów MMO z Ameryki Północnej, Południowej, Europy i Japonii. Amazon Games wyda niezwykle oczekiwany tytuł na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S, ze wsparciem funkcji międzyplatformowych.

Amazon Games wyda Throne and Liberty

THRONE AND LIBERTY to fabularne MMO, które łączy przygodę opartą o bogatą historię i wartką akcję. W THRONE AND LIBERTY gracze wkraczają do rozległego świata z ciągle zmieniającymi się cechami geograficznymi i środowiskowymi, które zmieniają przebieg rozgrywki. Walka na wielką skalę między graczami oraz między graczami a środowiskiem jest podstawą Tronu i Wolności.

Gracze mogą przemieniać się w zwierzęta, by wzbijać się w powietrze lub eksplorować morskie głębiny, a nawet przechylać szalę zwycięstwa na swoją korzyść poprzez wywoływanie potężnych efektów środowiskowych, takich jak zaćmienie słońca czy burza deszczowa.

NCSOFT ma długą historię rozwijania i wydawania ukochanych serii multiplayer na całym świecie, w tym Lineage, AION, Blade & Soul i Guild Wars. THRONE AND LIBERTY jest najnowszym next-genowym MMO od południowokoreańskiego dewelopera i jego pierwszym, który został wydany w wielu regionach we współpracy z zewnętrznym wydawcą.

THRONE AND LIBERTY kontynuuje impet Amazon Games w wydawaniu gier, po sukcesie wewnętrznie opracowanego MMO New World i action RPG Lost Ark od Smilegate RPG, z których oba znalazły się na szczytach list przebojów Steam i Twitch oraz nadal dbają o solidną społeczność graczy.

Amazon ogłosił również umowy wydawnicze z Bandai Namco Online na Blue Protocol, Crystal Dynamics na kolejną dużą grę z serii Tomb Raider oraz Glowmade i Disruptive Games na niezapowiedziane jeszcze tytuły. Sporo tego!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze