Alita: Battle Angel

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Grudzień 2017
  • Komentuj 2

Alita, czy też Gunnm, idzie w ślady Ghost in the Shell i zadebiutuje na wielkich ekranach pod znakiem zachodniej wytwórni 20th Century FOX.

Manga, która istniała na długo przed moimi narodzinami w bardzo subtelny i emocjonalny sposób przedstawiała charakterystyczne rozterki bohaterów sci-fi. I chociaż nie jest łatwo dorwać dzisiaj ponad 25 letnią mangę, to oba epizody anime z 1993 roku są spokojnie dostępne w ''internetach''. 

Warto poświęcić chwilę uwagi Gally, która niczym pinokio robotyki, powstanie na nowo z rąk swojego papy. Ten zaś znalazł ją na wysypisku, gdzie postanowił dać jej drugie życie i ojcowskie wsparcie.

Za Alitę odpowiadać będzie James Cameron i Robert Rodriguez, a premiera zapowiedziana jest na 20 lipca 2018. Fani Ghosta, zdecydowanie jest to produkcja dla Was

[Źródło: polygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze