A Xboxie też szaleje wyprzedaż

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Nie tylko Steam oferuje obecnie duże zniżki, bo właśnie ruszyła Xbox Live Ultimate Game Sale, w której znajdzicie ponad 350 gier przecenionych o nawet 70%. 

Skoro PCty mają swoją Steam Summer Sale, to dlaczego gracze Xboxowi mieliby być gorsi? Do 10 lipca będzie okazja, żeby wyrwać swoją ulbionę grę także na sprzęt Microsoftu. 

Pełną listę znajdziecie tutaj, ale pozwolę sobie przytoczyć kilka co bardziej smakowitych kąsków na Xboxa One, choć posiadacze Xboxa 360 też znajdą coś dla siebie. I tak Battlefielda I kupicie 50% taniej, cena Rocket League obniżona jest o 30%, za FIFA 17 zapłacicie 60% mniej. Tom Clancy's Rainbow Six Siege będzie tańszy o 40%, zresztą tak samo jak najnowszy Mass Effect. A jeśli będziecie chcieli zagłębić się w bajkowy świat The Wolf Among Us, to zrobicie to o 60% taniej

Wymieniłem jedynie wierzchołek całkiem sporej, bo składającej się z 350 przecenionych tytułów, góry lodowej. Xbox Live Ultimate Game Sale ruszyła dzisiaj i zakończy się dopiero za 10 dni, nie musicie się więc na razie spieszyć. Ale jeśli gracie na sprzęcie z Redmond to grzechem byłoby nie skorzystać.

Nie tylko Steam się wyprzedaje

[źrodło: xbox.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze