6 lig trybu The Journey 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Lipiec 2017
  • Komentuj 0

W The Journey 2, fabularnym trybie w FIFA 18, będziemy mogli grać w jednej z sześciu lig. Tak przynajmniej wynika ze screena, który został zrobiony podczas pokazu gry w Brazylii. 

Tryb The Journey w FIFA 17 okazał się strzałem w dziesiątkę czego dowodem jest jego kontynuacja w tegorocznej kopaninie od EA Sports. Od jakiegoś czasu mówiło się, że tym razem Alex Hunter będzie mógł opuścić Wyspy Brytyjskie i rozwijać swoją karierę za granicą. 

Brazylia wystąpi w roli gospodarza meczów przedsezonowych?

EA jednak nie chciała mówić o tym do jakich lig ewentualnie będziemy mogli trafić. Jeśli jednak wierzyć screenowi opublikowanemu przez użytkownika Reddita o ksywce Oskarek, The Journey 2 zabierze nas do jednej z sześciu lig. Po dobrze znanej graczom poprzedniej FIFA Premiership czas nieco zwiedzić świat!

Mowa jest o lidze amerykańskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej i oczywiście angielskiej. Nie wspomniałem o Brazylii, bo jak twierdzi rodhas, kolejny redditor i zarazem uczestnik pokazu, liga brazylijska będzie służyła jako pre-season.

Co prawda nie wyklucza się, że w The Journey 2 będziemy mogli przenieść się na boiska Brazylii, ale na ten moment obecność w grze Campeonato Brasileiro Série A nie została potwierdzona. 

Wiemy za to, że w The Journey 2 powrócą postaci znane z FIFA 17. Obok samego Huntera, którego wygląd będzie można teraz zmieniać, pojawi się jego dziadek, mama i agent. Cała kampania ma trwać około 15 godzin. FIFA 18 pojawi się na konsolach obecnej jak i poprzedniej generacji, a także na Nintendo Switch już 29 września. 

[źródło: reddit-1, reddit-2

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze