6 lat z Rojem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2017
  • Komentuj 3

Uwierzycie, że Rojo jest już z nami od sześciu lat? W tym czasie wiele udało się osiągnąć, a bez Partyka polska scena YouTube taka sama by na pewno nie była!

Rojo Fan Games, InfoRojki, seria Happywheels, Charytatywna tarcza, moje uRojenia czy wreszcie wieloktornie pokazywany na JaRock.pl Paintball z Rojem - nudno na pewno przez te wszystkie lata nie było. Wierzyć się nie chce, że minął już taki szmat czasu odkąd pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć film na kanale ROJOV13.

Szósty rok na YT Patryk spędził tak samo intensywnie jak poprzednie - ciągłe wyjazdy, nowe inicjatywy, kolejne gierki do sprawdzenia. Ewidentnie czasu na odpoczynek zbyt dużo nie było, czego dowodem niech będzie poniższy film. Zapraszam:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze