10 lat Diablo 3 i 65 mln nefalemów

10 lat temu dzielni nefalemowie przybyli do Nowego Tristram, by zbadać spadającą gwiazdę. To odkrycie wkrótce poskutkowało poznaniem nowego niebiańskiego sojusznika i rozpoczęciem misji powstrzymania upiornego planu zniszczenia Sanktuarium i Królestwa Niebios. Nawet po zadaniu ostatecznego ciosu demonicznemu Diablo, bohaterscy nefalemowie nie zaprzestali ochraniać ludzi w potrzebie. W imieniu mieszkańców Sanktuarium Blizzard chce Wam podziękować za dekadę odwagi, determinacji i niezliczonej liczby pokonywanych upiorów z Płonących Piekieł.

10 lat Diablo 3 i 65 mln nefalemów

Pamiętajcie, że świętowanie 10-lecia Diablo III jest możliwe dzięki WAM, nefalemowie. Wielu z was spędziło niezliczone godziny na zabijaniu demonów, zbieraniu przedmiotów i tworzeniu niezapomnianych momentów, które możemy teraz wspominać. W dowód wdzięczności, Blizzard za nieustające wsparcie ponad 65 milionów nefalemów z całego świata, chce ogłosić coś ekscytującego w związku z Powracającym Koszmarem, a także wprowadzić wzmocnienie w środku sezonu.

Powracający Koszmar stanie się stałym elementem Diablo III. Tworzenie nowych ekscytujących wyzwań dla rozwiniętych postaci zawsze było kluczowe, dlatego Blizzard z radością będzie rozwijać dla Was ten tryb. Powracający Koszmar będzie dostępny przez cały rok.

Nagroda za najbardziej poszukiwane demony w Sanktuarium właśnie się zwiększyła! Wszystkie nagrody zostaną teraz podwojone aż do końca sezonu 26. Po ukończeniu wszystkich 5 zleceń w akcie otrzymacie dwukrotną liczbę skarbów horadrimów wedle poziomu trudności. Częstotliwość wypadania nagród pozostanie niezmieniona podczas wydarzenia. Więcej skarbów oznacza więcej szans na zdobycie ważnych elementów wyposażenia dla danej konfiguracji.

Bawcie się dobrze nefalemowie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze