10 godzin z Andromedą

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Mass Effect: Andromeda z wielkim hukiem wkroczyło na rynek, ale nie był to chyba rodzaj huku na którym autorom zależało. W grze sporo się od marca zmieniło, a Wy możecie to sprawdzić w darmowym 10-cio godzinnym trialu.

Sporo w Andromedzie poprawiono

Start Andromedy to jeden wielki PRowy koszmar, pół internetu zaśmiewało się z animacji twarzy czy sposobu w jaki bohaterowie chodzą. Andromeda z miejsca stała się popularnym memem, a jej sprzedaż ostatecznie rozczarowała. 

Marzec jest już jednak dawno za nami, a w BioWare sporo zrobiono by naprawić irytujące graczy błędy. Bo to do nich, a nie do warstwy fabularnej czy gameplayowej, były największe zastrzeżenia. Efekty ich pracy możecie zobaczyć testując Andromedę przez 10 godzin:

Triala zgarniecie wchodzą tutaj. Podczas jego trwania zagracie zarówno w tryb dla pojedynczego gracza jak i multiplayer, a wszystkie Wasze postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, o ile oczywiście zdecydujecie się na jej zakup. A jeśli nadal jesteście nieprzekonani, to zawsze możecie zerknąć na recenzję Kamili, która testowała Andromedę tuż po premierze. 

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze