Zrzut do Wildlands

Ghost Recon Wildlands betę miało dostać jeszcze w grudniu, ale z jakichś powodów tak się nie stało. W zamian dostajemy kolejny krótki gameplay, ale obietnica przeprowadzenia testów nadal pozostaje w mocy.

Do premiery Wildlands coraz bliżej, ta zaplanowana jest na siódmego marca tego roku, a my wciąż czekamy na to, kiedy Ubisoft udostępni graczom swoją grę. Zamiast bety dostajemy kolejne materiały pochodzące z shootera, ale pokazują one dość fragmentarycznie to, jak będzie ostatecznie wyglądał Wildlands.

Pomóc nam wyobrazić sobie to, z jakim rodzajem zadań przyjdzie graczom się zmierzyć ma trailer ”Operação Skydive”, który jak sama nazwa wskazuje, pokaże Duchy w ich naturalnym środowisku – w powietrzu. Zadaniem agentów jest infiltracja obozu zajętego przez boliwijski kartel Santa Blanca i uprowadzenie jednego z szefów organizacji.

Kilka dni temu do sieci trafił jeszcze jeden trailer, tym razem aktorski. Głównym bohaterem spotu jest urocza ”kicia” i… kulka wystrzelona z karabinu snajperskiego jednego z Duchów. Podrzucam go tak dla przypomnienia:

[źródło: youtube – Ubisoft 1, youtube – Ubisoft 2]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!