Zavloguj z Rojsonem Kwi21
2 627

Autor

Adam Berdzik

Podobne

Tagi

Zavloguj z Rojsonem

Ważna proszę Państwa jest pasja! Nie musisz zajmować się grami komputerowymi żeby zavlogować z Rojem! Jeśli prowadzisz kanał z innych ciekawych dziedzin to nowa propozycja Patryka to coś dla Ciebie!

Internet to przecież nie tylko gry komputerowe i YouTube, a w Polsce na pewno jest mnóstwo ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia w ramach swojej pasji. Jest sport, są gry planszowe, ktoś z Was może być uzdolniony plastycznie albo grać na jakimś fajnym instrumencie – wszystkich rzeczy po prostu nie sposób wymienić.

Właśnie do takich osób kieruje swoją inicjatywę Rojo. Nie ma znaczenia czy macie kanał YouTube, prowadzicie własną stronę czy bloga – ważne żebyście robili to z sercem. Patryk jest znany ze swoich integracyjnych inicjatyw i zależy mu na wyłuskaniu pośród Was prawdziwych perełek! Całej reszty dowiecie się oglądając materiał ”Zavloguj z Rojsonem”!

^7008A2584037E025FCF353DAD6B3B9C676691438AA0A54663D^pimgpsh_fullsize_distr

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!