Zapisy do #FEC

Zarejestruj się do #FEC

maxresdefault

Od wczoraj trwają zapisy do 5 kolejki Fantasy Expo Challenge, w której gracze zmierzą się w  League of Legends. Jeśli czujesz, że wraz z kumplami tworzycie całkiem dobrą drużynę to może warto by przemyśleć swój udział? 

Dla zwycięzców kolejki czeka nagroda w postaci 500 polskich złotych, a 8 najlepszych drużyn zgranie punkty rankingowe, które pozwolą im wystartować w wielkim finale gdzie do zgarnięcia będzie niebagatelna kwota 10 tysięcy złotych!

Już jutro zaczynają się pierwsze mecze, zachęcam więc wszystkich do wzięcia udziału w turnieju, którego ambasadorami są między innymi Izak, Arquel, Dis i Nervarien.

Jak najszybciej zapisać się do #FEC? Pomoże Wam w tym poniższa grafika:

join (1)

Zarejestruj się do #FEC

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!