Yesterday Origins – Premiera

Yesterday Origins to zapowiadająca przyjemną rozgrywkę przygodówka, w której wcielamy się w nieśmiertelnego Johna Yesterdaya. Tytuł sprawdza Rock.

John Yesterday może i jest nieśmiertelny, ale aż tak różowo to nie jest. Johna teoretycznie można pozbawić życia, ale na amen zabić się go nie da. Po każdej śmierci John wraca do świata żywych, z tym że zupełnie nie pamięta co się z nim działo w jego poprzednim życiu.

Fabuła obraca się w okół osoby Johna i tego w jaki sposób związał się z Zakonem Ciała. Rozgrywka rzuca nas w dwa światy – współczesny, oraz ten rządzony przez fanatyczną hiszpańską inkwizycję. Poza tym pod względem mechaniki dużo od oryginalnego Yesterdaya się nie zmieniło.

Nadal mamy do czynienia z grą przygodową, w której polecenia wydajemy za pomocą myszki. Gra została przygotowane przez polskie studio Pendulo jaki pierwsza z cyklu 3 gier wydawanych przez cdp.pl w serii ”Na Tropie przygody„.

Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji?

Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!