Wjazd do Rocka!

Po wielu przeprowadzkowych perturbacjach Rock jest w końcu gotowy na pokazanie Wam swojego nowego domu. Z kamerą odwiedza go Jack Gadovsky.

Rock niedawno zamienił swoje mieszkanie na inne. Wiele razy mieliście okazję zobaczyć jego studio, bo chwalił się nim w swoich materiałach, ale teraz przyszedł czas na pierwsze oficjalne YouTuberskie odwiedziny.

Jak się mieszka w nowym domu, gdzie chowa się Mikołaj kiedy obrazi się na rodziców i czy Rock ma w domu łazienkę dowiecie się z Wjazdu na chatę, który przygotował dla Was Jack.

A kiedy już przy wjazdach jesteśmy, widzieliście już mieszkania innych JaRockowców? Wcześniej Jack odwiedził z kamerą także kilku naszych, choćby Nervariena:

Mieliśmy okazję zobaczyć gdzie mieszka i pracuje Ziemniak, którego możecie kojarzyć z akcji 30Daystopro:

Jack wpadł także do Katowic gdzie urzęduje Dis:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!