TWD: A New Frontier

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

W The Walking Dead: The New Frontier to trzeci sezon przygodówki od Telltale, w którym przenosimy się do pełnego żywych trupów świata stworzonego przez Roberta Kirkmana.

To już nasze trzecie spotkanie z Clementine, główną bohaterkę serii od Telltale. Czas w świecie gry płynie nieubłaganie i Clem nie jest już małą dziewczynką, a rezolutną nastolatką.

Cała reszta niewiele się zmieniła – przy mechanice gry nic nie dłubano, nadal czekać będą na nas trudne, czasem nawet beznadziejne wybory, a napotkani podczas przygód ludzie mają swoje własne cele i ambicje.

maxresdefault-1

Mimo wcześniejszych zapowiedzi Rocka, który zakładał, że nie zrobi z gry serii tak długo jak nie będzie spolszczenia, gra przyciąga zbyt mocno, żeby z niej zrezygnować.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!