Tomb Raider z Rividem

Ponad dwa lata kazała na siebie czekać kolejna odsłona gry z Larą Croft w roli głównej. Rivid Rise of the Tomb Raider ma już za sobą dlatego pokusił się o przygotowanie dla Was recenzji

Gra kontynuuje historię urokliwej pani archeolog, którą poznaliśmy w poprzedniej części gry. Tym razem Lara trafia Syberię starając się odszukać ślady tajemniczego Proroka. Trop wiedzie do ruin miasta Kitież, w którym nasza bohaterka szuka źródła nieśmiertelności.

O tym czy specom ze Square Enix udało się stworzyć wciągającą rozgrywkę dowiecie się dzięki wnikliwej recenzji Rivid, który powie Wam nieco więcej o samej fabule, postępach jakie poczyniła Lara od ostatniego spotkania i wielu, wielu innych szczegółach. Zapraszam!

Lara walczy z najpoważniejszym kandydatem do tegorocznego Oscara

Misiek ze ”Zjawy” liczy na karierę w grach!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!