The Last Guardian – Premiera

Można napisać, że The Last Guardian to gra legendarna – każdy o niej słyszał, ale mało kto w nią wierzył. Historia tytułu zaczęła się w 2007 roku, na premierę czekaliśmy więc prawie dekadę. Warto było?

Kiedy w 2007 roku  studio Team Ico ogłosiło, że rozpoczęło pracę nad przygodową grą akcji o nazwie The Last Guardian nikt nie spodziewał się, że będziemy czekać aż tak długo. Tytuł miał oferować rozgrywkę widzianą z perspektywy trzeciej osoby i koncentrować się na historii małego chłopca, któremu towarzyszy mityczny stwór.

Produkcja trwała tak długo, że ostatecznie trzeba było zrezygnować z wypuszczenie gry na PS3 i przenieść tytuł na nowszą generację konsoli od Sony. Może jakość grafiki nie zbije dziś z Was nóg, ale nie można odmówić grze uroku. Zresztą możecie przekonać się o tym na filmie u górze.

Drugą sprawą jest edycja kolekcjonerska, która trafiła w ręce Rocka. Po wyjęciu jej z pudełka naszym oczom ukazuje się drewniana skrzynia, a w niej….

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!