SUPERHOT

SUPERHOT to strzelanina polskiego studia Blue Brick. Projekt został stworzony na potrzeby konkursu 7DFPS. Od niedawna SUPERHOT można było wspierać na Steam Greenlight, gdzie polska gra odniosła już spory sukces i została zakwalifikowana do pojawienia się w ofercie Steam. Gratulacje:)

Projekt Indie to nowa seria na moim kanale, gdzie pokazuje gry indie. Przeszukując internet można natknąć się na wiele ciekawych perełek. Oczywiście wybieram to co mnie najbardziej interesuje i to co może najbardziej interesować Was.

Jeżeli uważacie, że jakaś gra nadaje się do Projekt Indie, nie krępujcie się o tym wspomnieć, najlepiej pisząc na maila: [email protected] Jeżeli jesteś twórcą gry indie, to również zapraszam do kontaktu, być może Twoja gra będzie na tyle ciekawa, że znajdzie się w cyklu Projekt Indie

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!