Nowa mapa Battlefielda

Wspraciuch otrzyma nową broń

Wspraciuch otrzyma nową broń

DICE pokazało krótki trailer przedstawiający dziesiątą mapę do Battlefielda I. W ”Upadku Kolosa” przeniesiemy się nad rzekę Selle gdzie w 1918 roku doszło do bitwy Brytyjczyków z Niemcami. Mapa dostępna będzie od przyszłego tygodnia, ale to nie koniec nowości.

O tym, że jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia DICE odda w nasze ręce nową, dziesiątą już, mapę do Battlefielda I wiedzieliśmy od jakiegoś czasu. Będzie to prawdopodobnie ostatnie darmowe rozszerzenie zanim do gry nie wejdą płatne już DLC.

Od 13 grudnia nową mapą będę mogli cieszyć się Ci z Was, którzy już teraz zdecydowali się na zakup pakietu premium, lub Battfielda kupili jeszcze w pre-orderze. Cała reszta graczy pierwsze kroki na ”Upadku Kolosa” postawi dopiero 20 grudnia. Owym ”kolosem” będzie wrak zniszczonego sterowca, który spoczywa w centrum mapy. W rolę behemota wcieli się pociąg pancerny.

Oprócz samej mapy w grze pojawi się także nowa broń przeznaczona dla żołnierza wsparcia – kusza potrafiąca miotać dwa rodzaje granatów: burzącymi o odłamkowymi. Na koniec zostawiam Was z obiecanym trailerem:

[źródło: battlefield.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!