Rzuć kością z Rojem Kwi28
1 962

Autor

Adam Berdzik

Podobne

Tagi

Rzuć kością z Rojem

Rzuć Kością to specjalny event przygotowany przez GameTrollTV, w którym główną rolę grają gry planszowe. A jak ”gry” to nie mogło zabraknąć tam Roja. 

Ponad 500 graczy spotkało się w zeszły weekend by parę godzin posiedzieć przy stoliku, na którym rozłożona była plansza do gry. Każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie – zadowoleni mogli być zarówno starsi jak i nieco młodsi gracze.

Ale to co dla Roja wydaje się w tego typu imprezach najważniejsze to integracja. To właśnie dzięki niej możliwe jest stworzenie tak pełnej pasji społeczności, a na tym własnie najbardziej Rojowi zależy. Zobaczcie co działo się na Rzuć Kością 2016!^730384CDE1BA6E347A8DB4366454E180B3E7DD82772D922877^pimgpsh_fullsize_distr

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!