Ronaldo ma swoją grę!

Cristiano Ronaldo można kochać lub nienawidzić. Ale ”haratać w gałę” kolega potrafi bezapelacyjnie. Dlatego w jego pierwszej grze gwiazdor będzie… jeździł na desce, a pomagał mu będzie troll Hugo. Logiczne. 

Kiedy mowa o CR7 i jego nowej grze to większość z nas wyobrażała sobie produkcję w jakiś sposób związaną z piłką nożną. A jak już nie piłką to może chociaż fryzjerstwem, albo coś z aktorstwem (tak, wolę Messiego).

jpgW sumie można by sobie wyobrazić wszystko tylko nie to co proponują nam twórcy z Hugo Games, którzy postanowili że najlepiej wykorzystają popularność piłkarza wsadzając go na deskorolkę.

Kojarzycie Hugo? Kiedyś był on gwiazdą programu dla dzieci w jednej z polskich telewizji, w którym po dodzwonieniu się do studia mogliśmy za pomocą klawiatury telefonu kierować jego poczynaniami.

Teraz Hugo wraz z Ronaldo zabierają nas na inną przygodę. W Ronaldo & Hugo: Superstar Skaters naszym zadaniem jest uciec przed Paparazzi Pete’m, który nie odpuści póki nie zrobi gwieździe zdjęcia.

Akcja gry dzieje się w Las Vegas, sama rozgrywka przypomina tą znaną z ”Temple Run”. Aby nie dać się sfotografować nasi bohaterowie muszą nawigować wśród nadjeżdżających pociągów, samochodów, a nawet łodzi.

Twórcy chwalą się, że ich gra pozwoli zwiedzić Miasto Hazardu zarówno w dzień jak i w nocy, a gracze będą zachwyceni wysokiej jakości grafiką 3D.

jpg (1)

Jak się już pewnie domyślacie z trailera gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne. Superstar Skaters jest już dostępna i możecie ją pobrać z tego miejsca.

Skąd u gwiazdy piłki nożnej ciągoty do deskorolki? To nie jest dla mnie do końca jasne, ale szef Hugo Games Henrik Kølle utrzymuje:

‚Nie mamy żadnych wątpliwości, że troll Hugo ma potencjał stać jednym z najlepszych gamingowych bohaterów – szczególnie kiedy ma po swojej stronie Cristiano Ronaldo”.

Przyznam, że nie tak wyobrażałem sobie pierwszą grę oficjalnie firmowaną wizerunkiem CR7. Ale może to tylko ja?

[źródło: hugogames.comespnfc.us, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!