Wygraj GTX 960 – Konkurs NVIDIA

1. Miejsce:

1

2. Miejsce:

2

3. Miejsce:

3

4. Miejsce:

4

5. Miejsce:

5

Konkurs „Zaprojektuj broń do Dying Light” – Wygraj GeForce GTX 960!

DyingLightt1p

Ilość nadesłanych prac = 323 | Zobacz Galerię najciekawszych prac.

Razem z Nvidia Polska organizujemy konkurs, w którym zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie broni do Dying Light. Praca konkursowa musi być grafiką, na której zaprezentujecie swoje dzieło zagłady. Sposób prezentacji broni na grafice jest dowolny, a oceniani będziecie pod względem kreatywności i jakości wykonania pracy. Podczas konkursu będziemy prowadzić galerię prac, które przypadły nam do gustu. Wasze prace będą aktualizowane i ostatecznie,w galerii, znajdzie się ich 30, a spośród nich wybierzemy zwycięzców. Galerię możecie odwiedzić TUTAJ.

Nagrody w konkursie „Zaprojektuj broń do Dying Light”:

1 Miejsce – Karta Graficzna GeForce GTX 960, koszulka NVIDIA + gra Dying Light na PC.

w0cesvg-640x426-c

2 Miejsce – Plecak, Bluza i Koszulka NVIDIA + gra Dying Light na PC.

3-5 Miejsce – Koszulka, Smycz, Kubek NVIDIA + gra Dying Light na PC.

Gadżety od NVIDIA:

Kolekcja Nvidia

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

1. Zaprojektuj bron do gry Dying Light, którą sam chciałbyś walczyć z hordami Zombie. Może być to broń biała, palna, lub inna, której pomysł przyjdzie Ci do głowy. Liczy się Wasz kreatywny pomysł i bardzo dobre wykonanie pracy.

2. Grafika musi mieć rozdzielczość minimum 1920×1080 i proporcje 16:9. Grafika może być skanem lub zdjęciem tego co narysujecie. Ważne by wysłać do nas wersję cyfrową tej pracy. Na pracy konkursowej, w jednym z rogów grafiki, powinno być logo NVIDIA, a logo Dying Light w dowolnym miejscu na grafice. Loga znajdziecie – TUTAJ. Loga nie powinny zajmować zbyt dużo miejsca na grafice. Praca konkursowa nie może zawierać innych logotypów poza wspominanymi. Logotypy można narysować.

3. Jeżeli uważasz, że zrobiłeś/aś pracę godną głównej nagrody w konkursie:

  • Wyślij ją na mail [email protected] wpisując w temacie „Konkurs – Zaprojektuj broń do Dying Light”.

4. Konkurs trwa od godziny 18.00 dnia 01.05.2015 do godziny 23.59 dnia 10.05.2015 (wszystkie prace wysłane po tym czasie, nie zostaną wliczone do konkursu – liczy się czas otrzymania przez nas maila z Waszą pracą). Czas jest liczony według polskiej strefy czasowej.

5. Spośród wszystkich prac wybierzemy 5 według nas najlepszych. Zwycięzców wybiera serwis jarock.pl oraz Nvidia Polska. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 14.05.2015, do godziny 20.00 na samej górze tego wpisu.

6. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pomocą maila, z którego została wysłana praca konkursowa!

7. Jeżeli w ciągu 30 dni od wysłania wiadomości, zwycięzca nie odpowie – nagroda przepada.

8. W przypadku problemów technicznych, lub problemów od nas niezależnych, konkurs może zostać przesunięty czasowo. Informacja o takim przesunięciu pojawi się tutaj w poście konkursowym w komentarzach, napisana przez jednego z moderatorów jarock.pl.

9. Regulamin może ulec zmianie podczas trwania konkursu. Każda jego zmiana będzie przekazana w komentarzach pod tym wpisem przez moderatorów jarock.pl.

10. Sponsorem nagród jest firma Nvidia Polska.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebooka ani firmę z nim związaną.

2. Każdy z uczestników konkursu jest zwolniony z ewentualnej odpowiedzialności prawnej, wynikającej z wzięcia udziału w konkursie.

3. Prace konkursowe przesłane przez użytkowników, które spełniają kryteria konkursu mogą zostać użyte na stronie jarock.pl, FanPagach Rocka, FanPage Nvidia Polska, w filmach Rocka na kanale YouTube lub Live. Nvidia Polska oraz jarock.pl ma prawo do edycji zdjęcia i wykorzystania ich w swoich materiałach. Przesłanie pracy konkursowej, jest równoznaczne z pozwoleniem na jej użycie przez serwis jarock.pl oraz firmę Nvidia Polska.

Galeria najlepszych prac – TUTAJ.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!