Wildstar – gramy w betę!

136059838556

Odcinek 4 dzisiaj (25.03.2014) o 16.00

Wildstar ze studia Carbine Studios to przypominająca kultowego WoWa gra MMORPG w której łączą się elementy fantasy oraz sci-fi.

W walce o planetę Nexus liczą się dwie frakcje – potężne Domunium, które kontrolowało tą część kosmosu przez blisko 2 tysiące lat. Teraz chcąc rozszerzyć swoje wpływy decydują się zająć planetę jako ich prawomocne dziedzictwo. Na drodze staną im Wygnańcy (The Exiles), którzy wygonieni ze swoich domów poszukują nowego miejsca do osiedlenia się. Wygnańcy to zbieranina najemników, poszukiwaczy przygód i innych kosmicznych awanturników.

Warto dodać, że grę tworzyło wielu speców, którzy wcześniej pracowali nad World of Warcraft. I choć Wildstar to ich pierwsze komercyjne dziecko to według Rocka gra trzyma poziom.

Każdy z Was, tak jak w innych RPGach, wybiera sobie klasę i rasę swojej postaci. Zazwyczaj na tym kończą się opcje rozwoju postaci. Carbine Studios poszło krok dalej wprowadzając do gry specjalizacje. Każdy z Was oprócz bycia wojownikiem czy inżynierem może wybrać ścieżkę żołnierza, eksploratora czy osadnika.

Ale co ja tu będę się rozpisywał, zapraszam na materiał Rocka!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!