Od Widzów (Special) – Tomen&Ewelina

Przed Wami specjalny odcinek „Od Widzów”. Wpisy z tej serii, pojawiać się będą, zaraz jak uzbieramy ciekawe fanty od Was:). Cały dzisiejszy odcinek został poświęcony Tomenowi i Ewelinie, którzy razem rysują swoje prace. Tomen i Ewelina są rodzeństwem. Wszystkich, ciekawych ich umiejętności, zapraszamy na ich kanał YouTube oraz Facebook. Zainteresowanych tym kącikiem zapraszam na koniec wpisu, gdzie przeczytacie co trzeba zrobić by się tu dostać. Pamiętajcie klikać lubię to , dawać +1 i komentować jeżeli przypadło Wam do gustu:)

Rock

Na sam początek Rock. Słynne już zdjęcie:) Zobacz SPEEDART.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rojo. Zobacz SPEEDART.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Graba. Zobacz SPEEDART.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Seto nr 1. Zobacz SPEEDART.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Seto nr 2. Zobacz SPEEDART.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rock nr 2. Zobacz SPEEDART.

Scan0002

Masha. Zobacz SPEEDART.

Scan0003

Nexos. Zobacz SPEEDART.

Co zrobić by dostać się do kąciku „Od Widzów”? Przesłać swoją pracę na [email protected] wpisując w temacie „Media – Od Widzów”. Możecie przesyłać swoje zdjęcia z Rockiem, zrobione przez Was obrazki, rysunki, grafiki, przerobione zdjęcia, video, piosenki – warunkiem musi być praca, zrobiona o Rocku, z Rockiem lub Rock ma być inspiracją owego dzieła. W przypadku prac robionych przez Was, będziemy wybierać najlepsze i te pojawią się w serii „Od Widzów”. Razem z przesłaniem pliku, możecie podać link do swojego kanału YT, Facebooka, Strony itd. lub podać swoje imię i nazwisko. W przypadku zdjęć możecie podać miejsce i datę jego powstania. Pamiętajcie, że przesyłając plik wyrażacie jednocześnie zgodę na umieszczenie go na stronie jarock.pl.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!