TOP ROCK IV Wrz01
13 701

Autor

Remigiusz Maciaszek

Podobne

Tagi

TOP ROCK IV

Dzisiejszy odcinek sponsoruje Jennifer Lawrence. Bardzo sobie na to zasłużyła skoro do sieci wyciekły jej nagie fotki, uszczęśliwiając przy okazji całe gromady nastolatków. Takie internetowe „smakowitości” zawsze wywołują mój wewnętrzny rechot. Tak jak zresztą wszelkie inne niezbite dowody ludzkiej głupoty. Pal licho wskazywanie prawdziwych winnych, to ważne, ale ja o czym innym. Istotna jest świadomość tego, że prywatność w sieci jest złudna. Pstrykniesz fotkę, możesz być pewny, że prędzej czy później zobaczy ją ktoś niepowołany. Trzeba to wiedzieć.

jennifer-lawrence-beautiful4

Pozwolę sobie na drobną korektę tego, co pisałem wczoraj. Nie będę oceniał cudzej potrzeby robienia sobie gołych fotek. Uważam, że to wyjątkowo durne, ale w zasadzie nikomu nie szkodzi i każdy ma prawo robić to, na co ma ochotę. Z drugiej jednak strony warto wiedzieć, że jest niestety na świecie zapotrzebowanie na goliznę celebrytów i  może warto brać to pod uwagę zanim się sięgnie po telefon świecąc gołym zadkiem.

Golf jest fajny

I nawet się podoba w oglądaniu. No kto by się spodziewał? Lubię takie zabawy. Gra na spokojnie, na luzie, bez pośpiechu, kolory i tempo relaksują, ale nie usypiają. Dobra dosyć ściemniania, nie będę zgadywał, po prostu dobrze się w to bawię, co zrobić? No wyłączyć myślenie i pochłaniać dobre wrażenia póki trwają.

Mag Bitewny 

„Hej Rock zrób coś wyjątkowego, innego, bo wszyscy na YouTube nagrywają to samo”. No dobra spoko, zrobię coś innego. Zobaczymy jak Wam się spodoba. Dużo radości z nagrywania tego niezależnego dzieła. Raczej nie przełoży się na oglądalność, ale kichać tam, czasami wcale nie chcecie tego o co prosicie, ale zdarzy się, że ja się przy tym dobrze bawię, wiec na plus. Dzięki.

Niesławna

Fajny szybki kęs przyzwoitej przygody. Cztery godzinki grania, czyli to co lubię. Fabularnie niespecjalnie odkrywcze, ale gameplayowo bardzo dobre. Przy okazji fajny pokaz możliwości PlayStation 4, gra ładna, z dobrą optymalizacją i animacjami.

 Technikalia

Kończą się wakacje i ruszają Technikalia. Ten odcinek polecam ze względu na opowiastkę o gitarze i o tym jak urządzenie mobilne ułatwia odpowiadanie hejterom. Przy okazji pokazuję fajny tablet.

Stół z kulkami

Kolejna próba w stylu: – Okej. Spełnię Wasze życzenie i pokażę coś niekonwencjonalnego. – Mówiąc między nami, to trochę mnie zdołowały reakcje na tę publikację. Szkoda że nie wyszło, bo to taki film od serca, zrobiony z czystej radości grania. No ale nie musimy się we wszystkim zgadzać, nie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!