TOP Rock III

brunettes_women_smoking_keira_knightley_glasses_sunglasses_cigarettes_black_hair_grey_background_Wallpaper_1920x1080_www.wallpaperswa.com

Tygodnie mijają w wakacyjnym tempie, czyli za szybko. Jedyna pociecha, że jest trochę chłodniej. Przy dwóch pracujących komputerach i pełnym naświetlaniu z zewnątrz, mam w pokoju 30 stopni i nawet krzesło mi się poci. Sponsorem dzisiejszego wpisu jest Keira Knightley, bo ją lubię, a nawet ostatnio słucham (mój profil Spotify tutaj, jakby co). Mam sporo szacunku, że sobie dziewczyna nic nie powiększa, a dzisiaj wszyscy powiększają.
Ja też nic sobie nie powiększam, a nawet wrzuciłem na Instagrama fotkę bez makijażu. Jestem progresowy jak podatek. Znaczy postępowy, ale z zagranicznym słownictwem trzeba być na czasie.

Ice Bucket Challenge

No dobra nie mam lodu, no nie mam i już. Idea się liczy, a nie lód do diaska. Jak już coś kopiujemy z zachodu, to ostatnio kompletnie bez polotu. Połowa ludzi nie wie nawet o co chodzi z tym wyzwaniem. Banda tumanów bez ładu i składu się wodą oblewa, nie wiedząc po co. Każda większa akcja ujawnia niemierzalne pokłady internetowej głupoty, ktoś mi nawet napisał, że jest przeciwko akcji, bo się marnuje słodka woda. Serio? Miałem ochotę mu wyrysować obieg wody w przyrodzie. Tylko po co? Jak komuś natura głowę dała tylko po to, by okazjonalnie walić w ścianę, to szkoda czasu na dolewanie tam oleju.

Project Morpheus

Przyszłość moi drodzy państwo, czy może raczej zabaweczka, która na graczu zrobi wrażenie przez 30 minut, a potem powędruje do szafy na wieki? Sam nie wiem, bawiłem się nieźle, ale wszystkie te nowoczesne cudeńka coraz bardziej ograniczają możliwości interfejsów, a ja moi drodzy państwo lubię sobie poklikać, lubię mieć czym i w co.

Destiny

Podejrzewam, że Destiny będzie jedną z najlepszych gier tego roku, która w Polsce prawdopodobnie przejdzie bez echa. Dlaczego? Bo mało kogo stać, by się bawić online na konsolach. Gry przekraczające ceną 200 złotych, a do tego sieć za którą trzeba płacić abonament. Rozumiem punkt widzenia PlayStation, ale w Polsce warto by pomyśleć o innych standardach, to się nie ma jak sprzedać po prostu. Kupujący ryzykuje zawałem sięgając tak głęboko do portfelu.
Żadna nowa marka w historii nie miała tak wielu preorderów jak Destiny, ludzie czekają, najwyraźniej jest na co.

Moja Tuba

Posiedziałem sobie przy Tubie, jak za starych dobrych czasów, a nawet lepiej, bo jakoś tak spokojniej, nie stawiając sobie celów, zasięgów, czy potrzeby poruszenie żywotnych tematów. Kiedy zaczynałem 4 lata temu, to tak chciałem żeby Moja Tuba wyglądała. No i wreszcie tam jestem.

Stanley Parable

Chryste jak ciężko mi było wrzucić ten film. Wiedziałem, że to jest ważny gameplay ze względu na Stanleya i sens gry, ale wiedziałem też, że narażę się na ostrą krytykę. Nauczyłem się już, że jest spora grupa widzów, od których mogę czegoś wymagać, ale są także widzowie, po których nie należy się spodziewać zupełnie niczego. Z radością stwierdzam, że ta druga grupa stanowi mniejszość, mimo że to własnie oni zwracają najwięcej uwagi. Przy pewnym nakładzie pracy ta druga grupa zniknie, bo albo się wykruszą, albo zmienią. Ktoś mógłby powiedzieć, że prędzej czy później dorosną, ale ja nauczyłem się, że powierzchowne myślenie niewiele ma wspólnego z wiekiem. Jest takie pytanie, które zamyka się w wyrazie „dlaczego?” i jedni zadają to pytanie tylko innym, a niektórzy także sobie. Kolejny odcinek sporo wyjaśnia.

Dragon Blood

Jedna z tych serii, która bawi, ale może także zaoferować delikatną dozę wiedzy na temat popkultury i cyberpunka. Polecam jeśli ktoś lubi skradanie i opowieści.

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!