Top Premier 2016 cz.2 Sty18
12 683

Autor

Adam Berdzik

Podobne

Tagi

Top Premier 2016 cz.2

Drugi odcinek najgorętszych premier 2016 zabierze Was w podróż ciężarówką przez Stany Zjednoczone, pokaże jak cicho wyeliminować cel czy rzuci Was w sam środek północnokoreańskiej okupacji Ameryki. 

Nieco ponad tydzień temu mieliście okazję zobaczyć pierwszy odcinek najlepszych premier gier komputerowych jakie w tym roku trafią na nasze PCty i konsole. Drugi odcinek z tej serii zapowiada się równie interesująco.

Z materiału Rocka dowiecie się kilku ciekawych rzeczy o American Truck Simulator, Homefront The Revolution czy nowym Hitmanie. Emocji na pewno nie zabraknie!

Przy okazji Rock prosi o Wasze opinie na najlepiej zapowiadającą się grę tego roku! Na komentarze i propozycje czekamy zarówno tutaj jak i pod filmem na YT.

maxresdefault (1)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!