To jak z tym Primal?

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Czasy prehistoryczne nie są jakoś szczególnie eksploatowane przez producentów gier. Wykorzystać to postanowił Ubisoft, a Rock sprawdza czy przeniesienie fabuły do zamierzchłych czasów wychodzi Far Cry’owi na dobre.

Far Cry to dla wielu graczy seria niemal kultowa. Zachwycaliśmy się ”trójką”, ”czwórka” również trzymała wysoki poziom. Niestety, Ubi kolejny raz ma problem z premierą. Wielu graczy na PCtach zgłaszało problemy z… odpaleniem gry!

Zdarzały się też głosy mówiące, że Ubi chce z Far Cry’a zrobić serię podobną do Assasin’s Creed – wyeksploatowaną do granic możliwości, w której kolejne odsłony nie wnoszącą do cyklu niczego szczególnego. No tutaj przynajmniej cofamy się do ery kamienia łupnego, a jak często macie okazję pograć w grę osadzoną w takim czasie?

Rock testuje właśnie wersję na komputery osobiste, która przynajmniej w teorii, powinna wyglądać nieco lepiej niż ta na konsolach. Jak więc działa najnowszy Far Cry? Dowiecie się to zagłębiając się w świat mamutów, tygrysów szablozębnych i innych niebezpiecznych stworzeń wraz z Rockiem!

Far-Cry-Primal-–-Beast-Master-Trailer-Music

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!