Thief – premiera

Kup Grę | Wymagania sprzętowe

Przed Wami jeden z pierwszych tytułów 2014 roku, który na pewno ma ambicje walki o miano najlepszej gry 2014 roku. Ilość materiałów na temat Thiefa daje niezły pogląd na to jak będzie wyglądać najnowsze dzieło Eidos Studios, twórców takiej gry jak Deus Ex: Human Revolution co powinno napawać optymizmem.

2K13-Apr-4-Thief_Screenshot_016-noscale

Thief to przede wszystkim hardcorowa skradanka. Wcielamy się w złodzieja imieniem Garrett, który odnajduje się w klimatach magii, steampanku i okresów wiktoriańskich. Co ciekawe twórcy obiecują zachowanie najważniejszych mechanik z poprzedniej części gry, od której premiery mija już 10 lat (25 Maj 2004).

Thief ma więc szanse spodobania się starszym graczom i tutaj wielu ma spore oczekiwania co do najnowszej, czwartej odsłony. Mam nadzieję, że gra nie zawiedzie i będzie o czym mówić przez najbliższe miesiące, a może i lata.

No dobra skupmy się na tym co ma zaoferować Thief, zapraszam na zapowiedź Rocka. Miłego oglądania.

13_25260_Fotor_Collage

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!