SW: Battlefront – Let’s Play

Kup grę na Origin

189565628

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Star Wars: Battlefront to jedna z najważniejszych tegorocznych premier. Na pełną wersję poczekamy do 17 listopada, ale Rock i Rojo już teraz mają dla Was pierwszy gameplay. 

Rok 2015 będzie rokiem Star Wars. Obok Star Wars: Battlefront równie mocno czekamy na kolejną część filmowej sagi George’a Lucasa, która w kinach pojawi się 18 grudnia.

Na szczęście gracze nie muszą czekać tak długo bo już jutro rusza otwarta beta Battlefronta. Rock&Rojo dzięki uprzejmości EA położyli swoje ręce na grze już wczoraj czego efektem jest pierwszy gameplay, który za chwilę zobaczycie.

Jakby ktoś żył w bardzo odległej galaktyce to spieszę z tłumaczeniem: Battlefront to nastawiona na granie po sieci strzelanina studia DICE osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen. Rozgrywka siłą rzeczy musi przypominać tą znaną z  Battlefielda, ale jest dużo bardziej filmowa ( i nie dziwota).

To jak? Gotowi na Battlefronta? No to jedziemy!

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Kup grę na Origin

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!