STAR WARS – Byłem!

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – tego tytułu nie trzeba przedstawiać nawet ludziom, w których Moc nie jest zbyt silna. Rock film Abramsa już widział! 

Star Wars to chyba najbardziej oczekiwana premiera filmowa tego roku. Fani czekali długie 10 lat na kolejne firmy legendarnej sagi George’a Lucasa.

Choć sam Lucas w tym wypadku za kamerą nie stanął, prawa do serii już jakiś czas temu wykupił Disney, to i tak fani wiążą z nowym filmem ogromne nadzieje.

Jakie jest więc Przebudzenie Mocy? O tym opowie Wam Rock, który był na nocnej premierze, a do czwartej rano nagrywał dla Was ten vlog.

star_wars_episode_vii_the_force_awakens-wide

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!