Stand Up Guys Gru30
3 613

Autor

Remigiusz Maciaszek

Podobne

Tagi

Stand Up Guys

Oglądam filmy, jak każdy zresztą i chętnie bym Wam o nich opowiedział, ale niektóre są stare i szkoda nagrywać specjalnie program, prawda? Tak czy siak jednak, jest kilka filmów, całe lata po premierze, o których mało kto słyszał, a są zdecydowanie warte zobaczenia. Zacznę sobie zatem na blogu cykl wpisów, gdzie przedstawię Wam filmy (dzisiaj nawet świeżo), o których pewnie nie macie pojęcia, a warto je zobaczyć jeśli akurat trafi się nadmiar czasu.

stand-up-guys-ver-xlg-1022984952

Tak się składa, że akurat wczoraj obejrzałem sobie „Stand Up Guys” (2013), film o emerytowanych gangsterach, którzy trzymają się zasady: albo żucie gumy, albo skopanie komuś tyłka, a że akurat guma się skończyła… sami rozumiecie. Świetne Role Ala Pacino i Chrisa Walkena. Spokojny film z przebłyskami zaskakujących akcji, trochę do przemyślenia, trochę do śmiechu. Bawiłem się świetnie i gorąco polecam. Przy okazji cudna rola uroczej Addison Timlin, która – swoją drogą – nieźle kiedyś zaszalała w Californication – radzę rzucić okiem.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!